Zeer ruim en lichtrijk duplexappartement met 4 slaapkamers en een groot zuidoost georiënteerd terras op een aangename ligging in Kapellen.
Dit uitzonderlijk ruime appartement van maar liefst 146 m² beschikt over een volledig privatieve inkom op de gelijkvloerse verdieping, waardoor het gevoel van een woning perfect gecombineerd wordt met het comfort van een appartement.
Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot de masterbedroom, voorzien van een eigen lavabo en jacuzzi. Via deze overloop bereik je het gastentoilet en de ruime en lichtrijke leefruimte, bestaande uit een gezellige zitkamer met wifi-gestuurde pelletkachel, een eetkamer en een luxueus ingerichte keuken met onder meer een semi-professionele inductiekookplaat. Vanuit de eetkamer is er rechtstreeks toegang tot het grote zuidoost georiënteerde terras, voorzien van buitenverlichting. Een heerlijke plek om uitgebreid van de ochtend- en middagzon te genieten.
Op de tweede verdieping bevinden zich nog drie slaapkamers en een volledig ingerichte badkamer en een scheerzolder.
Met in totaal vier slaapkamers en zijn royale bewoonbare oppervlakte biedt dit duplexappartement bijzonder veel ruimte voor een gezin, thuiswerk of hobbyruimte.
Er zijn zonnepanelen (6.640Wp) met een thuisbatterij van 5Kw.
Het appartement is aangenaam gelegen in Kapellen, met winkels, scholen en openbaar vervoer in de nabije omgeving. Het centrum van Kapellen met zijn uitgebreide aanbod aan winkels en horeca is vlot bereikbaar. Ook het station van Kapellen bevindt zich op korte afstand, met een goede treinverbinding richting Antwerpen. De ligging combineert zo een aangename woonomgeving met een goede bereikbaarheid.
duplexappartement 146 m²
4 slaapkamers
zuidoost georiënteerd terras
LABEL A
zonnepanelen met thuisbatterij
luxueus ingerichte keuken
airco in alle kamers
asbestveilig
Elektriciteit: conform
Verkoopprijs: 460.000€
Voor meer informatie of een bezoek:
info@infinityrealestate.be | www.infinityrealestate.be
03 325 69 44